ז ה

מיטות פרימיום אקסקלוסיביות מעוצבות מן המעלה הראשונה

בואו להתעדכן על מיטות פרימיום מן המעלה הראשונה! מיטות אלה הן פאר היצירה בענף השינה במלוא מובן המילה. בואו לגלות שישיבה על גבי מיטה עם רגליים למטה מקנה לכם מרקם קטיפתי של בד מאחוריהן, ושניתן להישען אחורנית על המיטה וליהנות מבד תלוי מעוצב ורך למגע. מיטות פרימיום מספקות אל כל מה שנדרש בתחומי העיצוב והנוחות כאחד ועל כן מביאות את איכות הבילוי שלנו על גביהן למעלה הגבוהה ביותר.

בחירת עיצוב למיטות פרימיום

מגוון רחב של עיצובים על פי העדפותיכם! ניתן לבסס עיצוב מלבני או כזה שנוטה להיות כדורי בחלק התחתון. ניתן לעצב עמדת קיר מבד חלק או עמדה מבד קפיטונג’ כפתורים. ניתן לרכוש עמדת פריסה הניתנת להרחבה והצרה על גבי הקיר. בואו לבחור את העיצוב המושלם עבור מיטות פרימיום, שישמש בחדר השינה שלכם על הצד הטוב ביותר!

בחירת גווני חוץ למיטות פרימיום

הגוונים החיצוניים של מיטות הפרימיום אינם הסדינים! מדובר על הצבעים של עמדות הראש התלויות על הקיר ועל אלה של הבדים התחתונים שמשעינים עליהם את הרגליים בשעת ישיבה. ניתן לבסס חלקים אלה במגוון רחב של גוונים, בהירים, כהים, כחולים, ורודים, ועוד. בואו לבחור את צבע הבד המתאים ביותר לחדר שלכם באמצעות הדמיית מחשב מתקדמת, בה ניתן למצוא בקלות את הגוונים הנחוצים למיטות שלכם.

בחירת גודל המיטה

כשבוחרים מיטות פרימיום, חשוב לעבוד עם מפרט מידות מסודר ולהשוותו למידות הפנויות במתחם השינה בחדר שלכם. מומלץ מאד לקחת בחשבון גם זוג שידות, במידה ומדובר על מיטה זוגית ולכן חשוב לבחור מידה קטנה משמעותית מהמרחב הפנוי על מנת להבטיח את הסדרתן. לחילופין, ניתן לעיין בקטלוג השידות ולרכוש אותן יחד עם המיטה בהתאם למידות הפנויות בשטח החדר.

מיטות פרימיום מבית "מחסני הנמל סליפ"

מיטות מעוצבות מחברת “מחסני הנמל סליפ” מגובשות בעיצובים מתקדמים ובבדי יוקרה בתחתית ובחלק האנכי. המיטות הללו הופכות כל חדר שינה למעוצב בסגנונות מתקדמים במיוחד. בנוסף, הם מספקות נוחות חסרת פשרות בישיבה. מתעניינים בנוחות גם במהלך השינה? חשוב להשקיע בבחירת מזרן איכותי המתאים למבנה הגוף שלכם. בחברת “מחסני הנמל סליפ” מספקים מזרנים ממותג עצמאי בשם יורו סיסטם, לצד מותגים ידועים ברחבי הארץ כמו פולירון, עמינח, סוויס סיסטם, קינג דיויד ועוד. שילוב מזרנים אלה עם מיטות פרימיום יוצר איכות ונוחות חסרות פשרות בכל חדר שינה ביתי!

יש לך שאלות בנוגע לעיצוב והתאמה לחדר?
השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי!

צוות שירות הלקוחות שלנו זמין עבורך בימים ראשון עד חמישי 09:30-17:00

המוצרים המומלצים

דילוג לתוכן