ז ה

מזרנים לחדר שינה – הכירו את האפשרויות

מבחר מזרנים לרכישה בהתאמה אישית עבורכם! במזרן, התאמה זו חשובה שבעתיים מאשר בכל תשתית אחרת, ובדיוק לשם כך כינסנו לכם את כל סוגי המזרנים מטעם מיטב פירמות הייצור. אז מה חדש בתחום הזה, ומה אפשר לחדש בתחומים שאתם כבר מעורים בהם היטב?

יורו סיסטם – מותג עצמאי מבית "מחסני הנמל סליפ"

אנו במחסני הנמל סליפ גיבשנו את מותג “יורו סיסטם”, פירמת ייצור מזרנים עצמאית משלנו. היא מיוצרת על בסיס תכנון הנדסי מעמיק של מיטב יועצי השינה ואדריכלי המוצר המומחים למזרנים. ניתן לרכוש מזרני ויסקו, מזרני לטקס, מזרנים על בסיס קפיצים או על בסיס פולימרים, וליהנות מהתאמה מושלמת לכל לקוח. יורו סיסטם הוא מותג רחב היקף המייצר מזרנים מכלל חומרי הייצור ומתמחה גם במזרנים משולבים עם מספר חומרי ייצור בד בבד.

מותגים ופירמות ידועות בתחום המזרנים

בחברתנו משווקים מזרנים מבית עמינח, קינג קויל, קינג דיויד, קינג רויאל, סוויס סיסטם ועוד. החברה מתמחה במזרני ויסקו, לטקס, מזרני NO FLIP בהם לא צריך להפוך צד, כי הוא מגובש בוויסקו ולטקס כאחד, במזרני קפיצי בונל אחידים ובמזרני קפיצי כיס מבודדים, במזרנים רב שכבתיים המיועדים לספורטאים וניחנים בשכבת פילוטופ עבה במיוחד, ועוד!

בחירת מזרן בפועל

על מנת לגבש את בחירתו של מזרן בפועל, לא צריך לכוון בהכרח לדגם קשיח. בשונה ממה שלימדו אותנו, גם דגם רך יכול לעשות את העבודה. הבחירה היא אינדיווידואלית לחלוטין ואסור שתיעשה בהתערבות צד ג’ אם הוא לא איש מקצוע לתחום האורתופדיה או בעל נגיעה לתחום המזרנים. על הקונה לגשת פיזית לאולם מכירת המזרנים, לשכב על דגמים שונים לפרק זמן של 4-15 דקות, לבחון לעומק את רמת הנוחות תוך ניסיונות עם מיטב תנוחות השינה ולקבל החלטה על סמך נוחות בלבד!

תמורות חדישות במזרנים

נכון מזרן ויסקו ידוע כנוח ומחמם אך בקיץ עשוי להיות חמים מדי? כעת ישנם מזרני ויסקו עם שכבת ויסות טמפרטורה המספקת הרגשה קרירה ונעימה בימי הקיץ. כמו כן, ניתן לרכוש מגוון רחב של מזרני לטקס עם שכבת בד חיצונית אנטי בקטריאלית שדוחה את קרדית האבק. נניתן לרכוש מזרנים עם רמות קושחה משתנות בהתאמה אישית בכל סשן של שינה.

מחסני הנמל סליפ – לא מתפשרים על פחות מהמזרנים הטובים ביותר

מזרנים הם אמצעי שינה ישירים ולכן חשוב לרכוש אותם בחברה אחראית ובעלת ידע רחב היקף כמו מחסני הנמל סליפ. כאן ניתן למצוא מזרנים ברמות קושחה ומחומרי ייצור שונים בהתאמה לכל משתמש, ממיטב הפירמות, לרבות הפירמה שלנו “יורו סיסטם”!

יש לך שאלות בנוגע לעיצוב והתאמה לחדר?
השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי!

צוות שירות הלקוחות שלנו זמין עבורך בימים ראשון עד חמישי 09:30-17:00

המוצרים המומלצים

דילוג לתוכן